Menu
پیکوفان

یک تکواندوکار دیگر هم پایش به منچستر نرسید! – گروه طراحی پدیدار

خانه طرح پدیدار

به گزارش “ورزش سه”، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 منچستر در حالی سومین روز خود را سپری می‌کند که بعد از صادر نشدن ویزای میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم از سوی کشور میزبان روادید خود را دریافت نکرد تا حضور در این رویداد مهم را از دست بدهد.

 

کارشکنی سفارت انگلیس خیلی راحت شانس کسب 2 مدال را از ایران و تیم فریبرز عسگری گرفت؛ بدون اینکه 2 ملی پوش ایرانی بتوانند به منچستر سفر کنند.

همچنین در ادامه رقابت‌های امروز ناهید کیانی، نماینده وزن 49- کیلوگرم ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه با نتیجه 28 بر 7 مقابل پانیپاک وانگپاتاناکیت از تایلند شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.
در رقابت‌های وزن 57- کیلوگرم، پریسا جوادی در دور نخست با نتیجه 13 بر 4 مقابل دزیره رولاف از آمریکا به برتری دست یافت. او در مرحله یک‌شانزدهم نهایی نز در راند طلایی و با امتیاز 19 بر 17 مقابل پاتریکا آدامکیویسز از لهستان به برتری دست یافت.

 

همچنین در رقابت‌های وزن 74- کیلوگرم مردان، امیرمحمد بخشی ابتدا با نتیجه 16 بر 7 از سد میگوئل ترجوس سالاس از کلمبیا گذشت، بخشی در مرحله یک‌شانزدهم نهایی نیز با نتیجه 10 بر 6 مقابل کریستین مک نیس از انگلیس پیروز شد. او با شکست 23 بر 15 حریف چینی توانست به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

 

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *