Menu
پیکوفان

پرداخت 143 فقره کمک‌هزینه جهیزیه به زوج‌های جوان هرمزگانی – گروه طراحی پدیدار

خانه طرح پدیدار

 احمد پایان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس بابیان اینکه کمک به ازدواج جوانان تحت حمایت جزو بهترین برنامه‌ها برای ترویج ازدواج آسان است، اظهار داشت: کمک به تأمین جهیزیه و هزینه ازدواج مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند ازجمله اقدامات حمایتی این نهاد برای تحکیم بنیان خانواده است.

وی افزود: طی سه‌ماهه نخست امسال 143 زوج جوان تحت حمایت این نهاد کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و هدیه ازدواج دریافت کردند که از این تعداد 89 زوج از مناطق روستاهای استان هرمزگان بوده‌اند که با حمایت کمیته امداد و خیران به خانه بخت رفتند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان، مشارکت مردم و خیران را در تأمین جهیزیه، موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان دانست، خاطرنشان کرد: بیش از 428 میلیون تومان برای کمک‌هزینه ازدواج این تعداد زوج نیازمند هزینه شده است که حدود 38 میلیون تومان آن توسط خیران تأمین‌شده است.

پایان بابیان اینکه همه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات مشاوره‌ای ازدواج بهره‌مند می‌شوند، بیان کرد: در جهت ارتقاء سطح بینش و آگاهی زوج‌های تحت حمایت، کارگاه‌های آموزشی شامل آموزش مهارت‎‌های همسرداری، دانش خانواده، بهداشت روان، ارتباط زوج‌ها با یکدیگر، مسائل دینی و اعتقادی توسط کارشناسان مجرب به همسران جوان تحت حمایت کمیته امداد آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام/88037/

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *