Menu
پیکوفان

فیورنتینا 0-0 یوونتوس؛ تک امتیازی که بیانکونری باید از آن راضی باشد – هویت بصری پدیدار

خانه طرح پدیدار

طرفداری- در هفته سوم سری آ، فیورنتینا و یوونتوس در فلورانس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

اطلاعات بازی

تاریخ: شنبه، 23 شهریور 1398

مکان: آرتمیو فرانکی، فلورانس

تورنمنت: هفته سوم سری آ 

گلزنان:-

ترکیب تیم‌ها و نمرات بازیکنان از هو اسکورد

شرح بازی

در دقیقه پنجم بازی داگلاس کاستا مصدوم شد و جایش را به برناردسکی داد. در ادامه فیورنتینا توپ و میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه 15 روی اشتباه مرگبار شزنی، فیورنتینا می توانست به گل برسد اما شوت شزنی پس از برخورد به کیه زا به بیرون رفت. دقایقی بعد ریبری با ضربه اش دروازه یووه را تهدید کرد اما شزنی توپ را مهار کرد. در ادامه ریبری با ارسال یک پاس کات بک مناسب، فرصت گلزنی ساخت اما توپ روی پای مهاجم فیورنتینا جفت و جور نشد. در ادامه کیه زا یک شوت از راه دور زد که ثمری نداشت. حدود دقیقه 35، یوونتوس با دومین مصدوم تیمش روبرو شد و پیانیچ به دلیل مصدومیت جایش را به بنتانکور داد. در دقیقه 40 دالبرت فرصت داشت دروازه بیانکونری را باز کند اما شزنی ضربه سر او را به کرنر فرستاد.

در نیمه دوم، این بازهم دالبرت بود که دروازه یووه را تهدید کرد اما شزنی ضربه او را مهار کرد. دقایقی بعد فیورنتینا یک فرصت مسلم گلزنی داشت اما کاسترویلی نتوانست شوت دقیقی را روانه دروازه یووه کند. در دقیقه 60، دنیلو به دلیل مصدومیت جایش را به کوادرادو داد تا هر سه تعویض یوونتوس اجباری باشد.  از آن سو نیز ریبری به دلیل مصدومیت جایش را به بواتنگ داد. دقایقی بعد، کوادرادو با یک فرار خوب، فرصتی را برای رونالدو مهیا کرد اما ضربه آرام رونالدو در اختیار دراگوفسکی قرار گرفت. در دقیقه 75 یوونتوس مهم ترین فرصتش را در بازی داشت اما نتوانست از آن استفاده کند. خدیرا با دروازه بان فیورنتینا تک به تک شد اما با جای ضربه مستقیم تصمیم گرفت پاس بدهد و فرصت از دست رفت. در دقایق پایانی نیز یووه به سانتر از جناحین روی آورد و روی سانتر ساندرو، کریستیانو رونالدو اقدام به زدن ضربه قیچی کرد که نتوانست ضربه دقیقی بزند. در نهایت این بازی سخت برای هر دو تیم که با چهار مصدوم همراه بود با نتیجه 0-0 به پایان رسید. 

ویدیوی خلاصه بازی

در حال تکمیل

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *