Menu
پیکوفان

فلورنتینو پرز: رئال مادرید یک باشگاه متحد است و همین قدرت ما است؛ باید انگیزه خودمان را برای رویاپردازی هواداران بازیابی کنیم – خانه طرح پدیدار

خانه طرح پدیدار

طرفداری – رئال مادرید اواسط فصل گذشته توانست قهرمان جام باشگاه های جهان شود و از آن زمان جامی کسب نکرده و هواداران این تیم نگران آینده باشگاه هستند. به گزارش گل، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه در مورد شرایط گفت:

رئال مادرید یک باشگاه متحد است و همین قدرت ماست. قدرتِ مادریدیستا بودن. باید درک کنیم که این تیم تمام جام های ممکن را برده و یک دوره بی نظیر تاریخی را سپری کرد و ما در 9 فصل اخیر، 17 جام کسب کردیم. این یک چرخه غیرقابل توصیف است. فصل سختی بوده و ما همه در حال انجام تمام کارهای لازم هستیم زیرا باید شرایط را تغییر دهیم. هیچ شکی ندارم که این کار را انجام می دهیم.

با داشتن توقعات بسیار بالا از خودمان، باید تحول مورد نیاز را انجام دهیم و این به مادریدیستاها (هواداران رئال) اجازه می دهد برای موفقیت ها و جام های جدید رویاپردازی کنند. چالش ما پیروزی در رده بین المللی است که به شدت پیچیده و رقابتی است. و البته، باید انگیزه موفقیت را در خودمان بازیابی کنیم. میلی که باعث شده از  یکی از بهترین برهه های تاریخی رئال مادرید لذت ببریم.

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *