Menu
پیکوفان

بهره‌مندی نزدیک به 2900 مددجوی آذربایجان‌غربی از معافیت قانونی انشعابات – هویت بصری پدیدار

خانه طرح پدیدار

عزیز سهندی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه، با بیان اینکه در سال گذشته دو هزار و 894 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان از معافیت‌های واگذاری انشعابات بهره‌مند شدند، اظهار کرد: بر اساس تبصره‌های قانون بودجه، بهره‌مندی مددجویان از انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب رایگان است.

وی ادامه داد: واگذاری این انشعابات برای مددجویان در سال 97 نسبت به سال پیشین 12 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در سال گذشته، 302 مورد انشعاب برق، 296 مورد انشعاب آب، یک‌هزار و 481 مورد انشعاب گاز، 251 مورد انشعاب فاضلاب و 564 مورد سایر خدمات شهری و روستایی به‌صورت رایگان به مددجویان این نهاد واگذار شده است.

وی افزود: از این تعداد انشعابات واگذار شده، یک‌هزار و 840 مورد از انشعابات روستایی و یک‌هزار و 54 انشعاب نیز برای مددجویان شهری بوده است.

سهندی با اشاره به اهتمام کمیته امداد در خدمات‌رسانی به مددجویان تحت حمایت، عنوان کرد: سردشت با 266 مورد واگذاری رایگان انشعبات به مددجویان، در این زمینه پیشرو بوده است.

وی با اشاره به ادامه واگذاری انشعابات به خانواده‌های نیازمند در سال جاری، خاطرنشان کرد: واگذاری انشعابات به مددجویان در تبصره‌های قانون بودجه سال 98 تصویب شده و در سال جاری نیز اجرا می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/ پ

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *