Menu
پیکوفان

آنته ربیچ: حضور در میلان برای من رویایی است؛ با اینتر صحبت نکردم؛ آماده بازی در سری آ هستم – padidargroup.ir

خانه طرح پدیدار

طرفداریآنته ربیچ، خرید جدید باشگاه میلان، امروز با حضور در مراسم معارفه، اولین صحبت های خود را به عنوان بخشی از روسونری ها بر زبان آورد که می خوانید.

در مورد میلان و تاریخش چیزهای زیادی یاد می گیرم. لازم نبود در مورد چیزی با بوبان صحبت کنم زیرا تاریخ میلان را می دانستم. می خواهم خوب بازی کنم همین. بودن در میلان، برای من یک رویاست. چندباری با تیم تمرین کرده ام و امیدوارم فصل بسیار خوبی داشته باشیم. وقتی بار اول به ایتالیا آمدم، هیچ تجربه ای نداشتم. پس از تجربه فرانکفورت، بیشتر بالغ شده ام. الان می توانم تمام تجاربم را برای کمک به میلان به کار بگیرم.

حس خوبی دارم، در فرم خوبی قرار دارم. در تیم ملی کرواسی دو بازی انجام داده ام و آماده بازی هستم اما به تصمیم مربی بستگی دارد. دوست دارم هم سخت تلاش کنم هم سرسخت بازی کنم. چالش سختی خواهد بود تا خودم را ثابت کنم. برای شروع در ترکیب اصلی، رقابت زیادی وجود دارد اما همین هم کمک خواهد کرد که پیشرفت کنم. آماده هستم در سری آ هم بازی کنم. 

بوبان اولین نفر بود که در مورد انتقال به میلان صحبت کردم. نقش او بسیار مهم بود و توصیه های خوبی به من کرد. ایجنت من با اینتر صحبت کرده بود اما من با آن ها صحبت نکردم. زمانی که علاقه میلان را دانستم، ذره‌ای شک و تردید نداشتم. پدرم هم گفت که میلان بهترین گزینه است. پیراهن شماره 4 را می خواستم اما یکی دیگر آن را گرفته بود. به همین خاطر پیراهن شماره 18 که در تیم ملی هم برتن می کنم، برداشتم. آیا جامپائولو را می شناختم؟ نه ولی در موردش شنیده بودم. از طریق بوبان هم در موردش چیزهایی شنیدم.  

همیشه عادت داشتم در سیستم 3-3-4 بازی کنم. همه چیز به مربی بستگی دارد. هنوز در مورد اولین گلم فکر نکرده ام اما وقتی به ثمر برسانم، فکر نکنم زیاد هیجان زده شوم چون در شخصیت من نیست. 

اینفوگرافیک پدیده و طرح پدیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *